Rádi Vám poradíme: 604 130 991

Průběh připojení

PŘIPOJEN.CZ - Zavoláme Vám Zavoláme Vám

U připojení internetu AiRMAX a AC nejprve si s Vámi dohodneme schůzku u Vás doma. Na místě provedeme bezplatně proměření kvality signálu a zjistíme, jak Vás můžeme připojit. Schůzka většinou trvá přibližně 30 minut a budeme při ní potřebovat umožnit přístup na střechu, balkón, půdu apd., abychom určili nejlepší místo pro umístění přijímacího zařízení. Následně Vám technik doporučí nejvhodnější konfiguraci pro Vaše připojení a domluví s Vámi termín instalace dle Vašich časových možností, případně Vám připojení k internetu rovnou nainstaluje. Jestli chcete již nyní orientačně vědět, zda je připojení ve Vaší lokalitě možné, podívejte se
na místa kde Vás můžeme připojit k internetu.

PŘIPOJEN.CZ - Připojíme Vás k internetu Připojíme vás

Začneme tím, že připravíme vše potřebné, aby mohl být Váš počítač připojen k internetu, sledovat chytrou televizi nebo abyste mohli telefonovat přes internet.
Celá instalace trvá přibližně 2 hodiny. Budeme od Vás potřebovat přístup na střechu, balkón nebo půdu, abychom zajistili dobré předpoklady pro Vaše připojení k internetu. Zařízení ve většině případů montujeme na stožár nebo držák. Pokud jej nemáte, rádi ho zajistíme a namontujeme.
Od přijímacího zařízení na střeše (balkoně nebo půdě) připojíme kabel k Vašemu počítači nebo domácímu wifi vysílači.Vzhledem k tomu, že napájení a datový přenos jsou zajištěny jedním kabelem (PoE - Power over Ethernet), není nutné umístit přijímací zařízení poblíž zdroje elektrické energie.
V současnosti je zákazníky preferována varianta s realizací místní (domácí) bezdrátové sítě, kde v rámci bytu umisťujeme vysílací WiFi router, na který je možné prostřednictvím zabezpečené 2,4 GHz (dle požadavku i 5 GHz) sítě připojovat kompatibilní zařízení jako je notebook, mobilní telefon, tablet aj. Telefonní linka ani jiné další zařízení není pro zavedení naší služby potřeba.

Součástí ceny nabízeného instalačního balíčku je :

  • přijímací jednotka s 16 - 22dB anténou
  • počítačový venkovní FTP kabel 5 m (lze prodloužit)
  • doprava a instalace naším technikem
  • zabezpečení Vašeho počítače proti virům.

Po úspěšném nastavení a připojení k internetu je třeba uzavřít a podepsat uživatelskou smlouvu, kterou jako vzor naleznete na našich stránkách v sekci Dokumenty. Tento akt s Vámi vyřeší technik přímo v místě připojení po provedené instalaci. Následně je služba ihned spuštěna a předvedena.

 Staráme se o vás

Po připojení dohlížíme, aby Vám internet v pořádku fungoval a mohli jste sledovat televizi nebo telefonovat.
Pravidelně kontrolujeme kvalitu a rychlost připojení k internetu.
Pro více informací jsme pro Vás připravili odpovědi na nejčastější dotazy.
Nenašli jste odpověď kterou jste hledali? Nevadí, ozvěte se nám na naši zákaznickou linku.

Objednat službu

Připojení k internetu od nás můžete získat v těchto místech:
Nelahozeves, Hleďsebe, Podhořany, Lešany, Staré Ouholice, Nové Ouholice, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Kralupy nad Vltavou - Minice, Mikovice, Libiš, Kostelec nad Labem, Jiřice, Čakovičky, Záryby, Mratín, Nová Ves, Zlonín, Sluhy, Polerady, Měšice, Hovorčovice, Všetaty, Přívory, Tišice a přilehlé okolí