Rádi Vám poradíme: 604 130 991

O nás

O Připojen.cz

Myšlenka, poskytovat lidem internet, vznikla vlastně poměrně náhodně a to tak, že jsme potřebovali internet pro sebe domu. Tehdejší nabídka možností připojení k internetu byla neuspokojivá a tak jsme si zařídili internet pro sebe jako "poskytovatel". Netrvalo dlouho a pár okolních sousedů projevilo též zájem o připojení k internetu a takhle to vlastně celé začalo. Z pár sousedů se postupně stalo pár stovek lidí a následně po téměř 10 letech provozu nabízíme lidem opravdu kvalitní a profesionální služby, ale stále se zachováním individuálního přístupu ke každému z Vás.

Řídíme se jednoduchým heslem "Prostě připojen". Toto heslo vystihuje náš přístup k Vám jakožto k zákazníkovi, který je maximálně vstřícný k Vašim požadavkům, jejichž řešení - ať už připojení k internetu nebo servis počítače je provedeno v maximálně krátkém čase a za cenu, která nezatíží Váš domácí rozpočet. Zároveň zachováváme kvalitu odvedené práce a profesionalitu. Proto je internet a všechno kolem počítačů s námi skutečně hračka. Vaší jedinou starostí tak je, nám zavolat nebo napsat a o ostatní se postaráme už my.

Reference

  • Připojení k internetu

    Jiří Smolnický - Internet od firmy Připojen mám už 8 let a jsem s ním spokojený. Internet je rychlý a připojení bezproblémové. Určitě mohu doporučit i ostatním.

    Petr Nový - Dříve jsem používal internet od jiného poskytovatele a kvůli častým výpadkům jsem nemohl pořádně pracovat z domova. Tak jsem zkusil firmu Připojen a od té doby se nemusím o nic starat a můžu se naplno věnovat práci.

    Více jak tisíc uživatelů z obcí Nelahozeves, Hleďsebe, Podhořany, Lešany, Staré Ouholice, Nové Ouholice, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Kralupy nad Vltavou - Minice, Mikovice, Libiš, Kostelec nad Labem, Jiřice, Čakovičky, Záryby, Mratín, Nová Ves, Zlonín, Sluhy, Polerady, Měšice, Hovorčovice, Všetaty, Přívory, Tišice a přilehlé okolí

  • Správá sití - IT Outsourcing

    Naše společnost působí na trhu s informačními technologiemi již přes 15 let v čechách i v zahraničí a díky mnoha zkušenostem, které jsme za tuto dobu získali Vám nabízíme vysoce profesionální služby v oblasti IT. Ať už se jedná o výstavbu a následnou správu počítačové sítě, výběr a konfiguraci serveru, servis notebooků a počítačů včetně jejich příslušenství, instalace software a hardware nebo tvorbu internetových prezentací a poskytování hostingu, tak jsme tu vždy pro Vás a jsme plně připraveni Vám pomoci.

Podporované projekty

Naši snahou je podporovat humanitarní organizace, které
pomáhají lidem v nouzi. V současné chvíli podporujeme
Arcidiecezní charita, Červený kříž a Adra
ADRA - humanitární organizace

ARCIDIECÉZNÍ CHARITA - humanitární organizace ČERVENÝ KŘÍŽ - humanitární organizace ADRA - humanitární organizace

Naši partneři

Mezi naše současné partnery patří:

COMPOS DISTRIBUTION s.r.o   Ha-vel - future od communication   Dalinka.cz - Dětské centrum   Hasalik.cz - poradenství internetového marketingu ESET NOD32 Antivirus - antivirový program PŘIPOJEN - webarchiv   Datarecovery.cz - Obnova poškozených dat   NETWORK SUPPORT - systémový integrátor pro IT infrastruktu   www.supercash.eu
www.zelenafirma.cz   www.Support-Team.cz SledovaniTV.cz   PROJEKTYKULA - projektování staveb

BEKEL - výroba zakázkové elektroniky   www.MnamCukrařství.eu pro Vás Lupa.cz


               O nás