Rádi Vám poradíme: 604 130 991

Proč právě my ?

1. Zřízení internetu zdarma

Instalace připojení k internetu u vybraných tarifů zdarma včetně kompletního zapojení naším technikem. Termín instalace se snažíme co nejvíce přizpůsobit Vašim časovým možnostem a návštěva technika proběhne obvykle do 5 pracovních dní od objednávky.
Bližší informace o průběhu připojení

Bezdrátově připojit se k internetu s námi můžete v těchto lokalitách : Nelahozeves, Hleďsebe, Podhořany, Lešany, Staré Ouholice, Nové Ouholice, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Kralupy nad Vltavou - Minice, Mikovice, Libiš, Kostelec nad Labem, Jiřice, Čakovičky, Záryby, Mratín, Nová Ves, Zlonín, Sluhy, Borek, Polerady, Měšice, Hovorčovice, Všetaty, Přívory nebo Tišice.

Kabelové připojení nabízíme v celém Středočeském kraji.

2. Jsme tu pro Vás

Vždy se na nás můžete obrátit s dotazem nebo prosbou a nemusíte se bát, že se na naši linku nedovoláte.
Budete-li potřebovat zkontrolovat Váš počítač a pomoci s instalací antivirového programu proti nástrahám z internetu nebo zaktualizovat programy, případně navrhnout vylepšení Vašeho počítače, můžeme se u Vás po dohodě kdykoliv zastavit.
Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a snažíme se udělat vše proto, aby jste byli našimi spokojenými zákazníky. Zakládáme si na snadno dostupné a opravdu profesionální technické podpoře. Jednáme s Vámi férově a proto u nás nenajdete žádné dodatky pod čarou, akce na oko snižující cenu či prolongace závazku bez upozornění.

3. Rychlost a stabilita

Nabízíme Vám rychlost až 450 Mbps pro Vaší práci i zábavu na internetu. Záleží nám na rychlém a stabilním připojení k internetu. Nepřetržitě monitorujeme kvalitu připojení k internetu. Cílem je pro nás, aby Vám internet v pořádku fungoval a mohli jste spokojeně sledovat svou chytrou televizi nebo telefonovat.

4. Stahování bez omezení

Neuplatňujeme žádná pravidla omezující dobu nebo objem stažených dat. Naplno si tak můžete užívat poslech hudby, stahování filmů, čtení denního tisku, chatování s přáteli, telefonování a mnoho dalšího. Agregaci připojení máme jednu z nejnižších v ČR, kterou se ale snažíme neuplaťnovat. Rychlost uživatelům naopak v průběhu dne navyšujeme nad rámec tarifu, dle aktuálního vytížení sítě.

5. Nabízíme více než internet

S námi můžete mít také chytrou televizi (IPTV), bezplatně telefonovat přes internet nebo si nechat opravit Váš počítač

IPTV - Televize přes internet
Tato služba Vám umožní sledovat až 170 televizních kanálů a poslouchat 25 rádií. Díky možnosti vrátit se až 30 hodin zpět v čase, už Vám nikdy žádný pořad neuteče. Dále máte možnost si uložit každý oblíbený pořad, pomocí funkce Nahrávání. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů vždy na dosah. Novým zákazníkům nabízíme možnost si tuto službu na 14 dní vyzkoušet zdarma.