Rádi Vám poradíme: 604 130 991

Informace o volání

Telefonování přes internet

Kromě připojení k internetu, SledováníTV a servisu počítačů Vám nabízíme i volání přes internet (VoIP). Stačí, když nám zavoláte, že chcete volat levněji nebo zdarma a zbytek zařídíme my.
Službu lze objednat po celé České republice.

 • Jak to funguje ?

  K volání na pevné linky, mobilní telefony nebo pro volání do zahraničí využíváte připojení k internetu od nás nebo od jiného poskytovatele.
  Volat ZDARMA můžete v rámci naší sítě a našich partnerů (HA-VEL, CESNET, VOIPEX a 802.VOX). Pokud byste chtěli volat i mimo tyto sítě, budete potřebovat kredit na volání, stejně jako u mobilních operátorů. Službu technicky zajištuje firma ha-vel internet s.r.o.
  Bližší technické informace o VoIP

 • Co k tomu potřebuji ?

  K volání přes internet budete potřebovat stabilní připojení k internetu, nový telefonní přístroj, který podporuje VoIP technologii, nebo VoIP bránu, která Vám umožní využít stávající telefonní přístroj. Cena VoIP telefonu se pohybuje od 1200 Kč s DPH.
  Počáteční kredit 30 Kč od nás dostanete ZDARMA a telefonní číslo za symbolickou 1 Kč.

 • Mohu si telefonování přes internet vyzkoušet ?

  Při počáteční registraci budete vyzváni k zakoupení kreditu na volání, napište nám a my Vám zašleme 30 Kč kredit zdarma.
  Při potvrzení registrace Vám budou zaslány přihlašovací údaje s kterými můžete vyzkoušet volání po celém světě. Pokud nemáte ještě VoIP telefon, můžete volat přímo z vašeho počítače, stačí vám k tomu pouze sluchátka s mikrofonem a bezplatný program X-lite (EXE,9MB), instalaci a nastavení naleznete v návod X-lite (PDF,300Kb).

Objednat službu

Přihlásit ke službě telefonování